Posts Tagged prowizja

No i pp matsol działa :)

cze 2nd, 2009 Posted in Wybieram program dochód | no comment »

Dziś na dzień dobry taki e-mail do mnie przyszedł w pp MatSol, mam nadzieję, że to tylko początek:

Witam,
z Twojego polecenia sprzedaliśmy produkt ‘mPensjonat, do 30 pokoi @BOX’.
Do Twojego konta dopisana została prowizja wysokości : 46,50 zł.

Gratulujemy !!!

MatSol – Usługi informatyczne oraz
tworzenie i sprzedaż oprogramowania
biuro@matsol.pl, www.matsol.pl
tel/fax : (012) 2821862
kom : +48792438845
kom : +48792438854

Trochę to wiecej wysiłku wymaga niż jakiś czas temu… gdy wystarczyło linkiseo, ale da się zrobić. Tym razem do linkowania tej mojej stronki generowanej z XML (nie tylko generowanej ale też z dopisaną własną treścią) w ruch poszło: Read the rest of this entry »

KlubZixo – przyznać się kto to? – dziękuje :)

gru 3rd, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 7 komentarzy »

Przyznać się kto był sprawcą mojego uśmiechu z dzisiejszego poranka? Który to pokazał się, gdy zobaczyłem taki ot obrazek (z tego programu partnerskiego):


źródło: klubzixo

No proszę, u mnie na daną chwilę jeszcze zero, a pozycjonuje pomalutku trzy sklepiki (dwa tematyczne i jeden z własnymi unikalnymi opisami). Komuś pode mną widać lepiej idzie 🙂 jeśli to Twoja sprawka – dziękuję za mile rozpoczęty dzień.

Pierwsze zyski z SeoDopalacza :)

sie 19th, 2008 Posted in Pozycjonowanie | 4 komentarze »

Na daną chwile pojedyncze prowizje mi się pojawiły z kilku stronek opartych na XML (niszowych z Krainy Herbaty) wcześniej zaindeksowanych przez google kilkoma linkami, a pozycjonowanych od ponad dwóch tygodni praktycznie tylko przy pomocy tego nowego narzędzia ). Rzecz jasna na niszowe proste hasła 🙂 Read the rest of this entry »

Na Cebulskim też zarobić można…

maj 13th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 10 komentarzy »

Tak sobie usiadłem wczoraj, na chwilkę wieczorkiem na moment, by coś zarobić. Zajrzałem do maili Anety Styńskiej co tam piszą do mnie ciekawego, a tam informacje o kilku szkoleniach “Wysyp szkoleń do promowania” – wszystko fajnie, dużo szkoleń prowizje od 20 do 50%, gotowe linki z ID partnerskim, zarobię wiec na nich. Wybrałem szkolenia Kamila Cebulskiego – takie normalne mi sie zdały 🙂

Wziąłem się więc do pracy, mailing napisany już mam wysyłać – tylko pech chciał, że zajrzałem wcześniej na forum ZM i lipa. Okazuje się, że ID partnerskie ZM z proponowanego przez Anetę linku, na niewiele się zda w przypadku Read the rest of this entry »

No i prowizja z YoyoPartner tez już jest!

mar 25th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 13 komentarzy »

Swego czasu 30 stycznia pisałem o programie partnerskim Yoyopartner, dziś otrzymałem informację o pierwszej prowizji z tego programu partnerskiego za jakiś kredyt gotówkowy (za wniosek złożony 28 lutego).

Przyszło całe 112 zł – jupi 🙂

Oto stronka, na której to uczyniłem: zakup nieruchomości.

A oto kilka czynników jej sukcesu: Read the rest of this entry »