Posts Tagged TWR Power System

Czy stać Cię na to by się tym nie zainteresować?

lipiec 21st, 2010 Posted in Inne, Marketing Sieciowy | 18 komentarzy »

Kilka lat temu postawiłem sobie za zadanie udowodnienie ludziom, że na programach partnerskich da się zarobić całkiem znośne pieniądze… że programy partnerskie to nie tylko grosze. Mogę powiedzieć odniosłem sukces, udało mi się, wielu ludziom pokazałem, że jest to możliwe (poszukaj coś niecoś o programach partnerskich i o mnie w google)! Nie byłem rzecz jasna pierwszym, który zarabiał na programach partnerskich, ale znajdzie sie kilka osób, które skierowałem na odpowiednie tory

Dziś stanąłem przed nowym wyzwaniem, jest to zmiana podejścia do marketingów sieciowych. Ruszył właśnie mój blog na ten temat Tomek Urban – kilka słów o mlm (tak wiec juz więcej tui pozwalam się nie zmieniać tematu z pp na mlm)

Koniec traktowaniem marketingów sieciowych jak piramidy finansowe… Najwyższy czas zmienić podejście!

Swoją drogą, sam muszę przyznać się do błedu i przyznać, że wchodząc do twr, sam w ten beznadziejny piramidkowy sposób, chciałem ten biznes przedstawić… na szczęście już pierwszy miesiac minął i już widze jak krótkie to ma nogi. Musiałem się tego dopiero nauczyć. Zdołałem przestawić monitor.

Nie zdawałem sobie sprawy z tego co tu tak naprawdę działa w marketingach sieciowych… a działa tu siła DUPLIKACJI i wzajemnej edukacji, a nie siła moich możliwości…

Produkty w TWRPS produktami (hosting, autorespondedery, pokój do wideokonferencji), firma za ich udostępnianie dostaje ok 1$. Reszta cała obsługa klienta, instrukcje, narzędzia, szkolenia w wykorzystaniu tych narzędzi do ebiznesu stoi najpierw po naszej stronie, później po stronie ludzi, których już tego nauczymy, stąd takie a nie inne fajne możliwosci zarobkowe.

Wracajac do tematu ogólnie o marketingach sieciowych, postawiłem sobie tym razem za cel przyspieszenie zmiany postrzegania marketingów sieciowych z wizji zarabiania na ludziach (piramidkowej), na wizje autentyczną i zakładającą pasywny dochód na przyszłość, czyli wizji zarabiania na produktach z ludźmi. Budujemy w FF24.eu zespół ludzi gdzie to ludzie zarabiają na produktach z naszą pomocą, ucząc się przy okazji.. by w przyszłości móc powtarzać to co robimy i dawać możliwość zarobków kolejnym osobom. Trzymamy sie przy tym partnerskich zasad, że nasze zarobki będą istniały tylko wtedy, gdy nauczymy innych zarabiać. A to tylko początek…

Początek.. bo zapowiada się coś większego.. na daną chwile jest TWRPS, na którym się uczymy zasad i internetu, a także budować zgrane zespoły ludzi w sieci. Jako taka grupa możemy mieć sporą siłę negocjacyjną wobec innych firm działających w ramach marketingów sieciowych, jak i liderów tychże firm, z którymi w przyszłości również planujemy podjąć współpracę.

Tak jak programy partnerskie kiedyś były nowoscią, a dzis stały się oczywistością, i nikt nie ma nic przeciwko by działały… sklep bez programu partnerskiego, staje się rzadkością… Tak marketing sieciowy, tzw mlm – teraz nadal jest nowością, ale jak obserwuje wśród młodych ludzi, jest on już oczywistością – codziennością (mogę sie założyć ze na 100% się z tym spotkałeś – a nawet zapewne już coś gdzieś, jak nie ty co ktoś z twojej rodziny kupił w ramach sieci konsumenckich, np. jakieś kosmetyki czy coś w ramach mlm). I taka jest tendencja… coraz częściej spotykam sie z usługami, gdzie mają na dzień dobry program w którym mogę polecać te usługi dalej…


fragment jednego ze szkoleń w pokoju konferencyjnym

Nie mówię że najwyższy czas byś się tym zainteresował… ale jeśli chcesz spróbować swoich sił zapraszam, sam się dopiero uczę, uczymy się razem. Razem dużo raźniej idzie 🙂 No i co ważne, w tym czego się uczę wszystko odbywa się po staremu… jak w programach partnerskich, a wiec przez internet z każdego miejsca na ziemi, o dowolnej dla każdego porze (no może oprócz szkoleń online).

Bedzie dużo pracy.. to fakt… ale tak jak w programach partnerskich nic nie ma za darmo tak i tu nie ma 🙂

Daj znać w komentarzu co wogóle o tym myślisz? I zastanów się, czy stać Cię na to, aby nigdy nie zainteresować się marketingami sieciowymi?

TWR Power System – wchodzę w to

czerwiec 14th, 2010 Posted in Marketing Sieciowy, Wybieram program dochód | 6 komentarzy »

O co chodzi w tym TWR Power System?

Bawię się internetem od kilku dobrych lat, udało mi się go wypracować kilka źródeł pasywnego czy też przybliżonego do takiego dochodu, dochodu, który jest w miarę stały i którym nie trzeba się wiele zajmować. Nie mówię tu o wielkich sumach, ale po pewnym czasie zarabianie kilku tysięcy miesięcznie – niezależnie od tego czy był miesiąc przepracowany czy przeleżany jest do zrobienia.

Trzeba coprawda później coś czasem od nowa nakręcać, ale da się 🙂

Najbardziej pasywnym dochodem jaki udaje mi się non-stop pozyskiwać są niższe poziomy programów partnerskich. Mam z różnych takowych polskich programów od 300-500 zł/m-c (najwięcej obecnie z drugiego poziomu zpp).

Może niewiele, ale jest to czysty pasywny DOCHÓD miesiąc w miesiąc, czy leże czy śpię, nieważne… Pracowałem na to ja i moje pasywnie działające strony w internecie dobre kilka lat….

Wszystko by było fajnie… byłbym z tego całkiem pasywnego zarobku zadowolony, gdyby pewnego dnia nie zadzwonił do mnie Marek Olejniczak.


Przedstawił mi swoją sytuację… zapisał się dwa miesiące temu do pewnego programu partnerskiego powiązanego z siecią konsumencką. I mówi do mnie, że działając w internecie po tych dwóch miesiącach zarabia powyżej 200, dochodząc do 233 dolarów na drugi miesiąc(co przy dzisiejszym kursie wynosi 3,3 min 768 zł) – pokazał mi nawet kwitki, a kwota jakby nie było będzie się zwiększała – do pewnego momentu o ile będzie dalej aktywnie działał. Aż w końcu dochód stanie się coraz bardziej pasywny…

Tymczasem Ja kilka lat temu wziąłem się za promowanie namiastki MLM w CnebPoints… które po pierwsze nie za dobrze działało, pod drugie zostało ostatnio zlikwidowane… I nawet nikt mi słowa ‘dziękuje’ nie powiedział za jego promowanie i nabicie dosyć sporej liczby partnerów.

Ambicja mnie wzięła 🙂 Tak sobie przeliczyłem gdybym te kilka lat temu kiedy zacząłem budować mój pierwszy pasywny dochód wziął się za coś takiego jak TWRPS…

Tutaj w Team Work Solution Power System nie trzeba zebrać 1000 partnerów, wystarczy 510 🙂 – by zarabiać 2300$ miesięcznie. Minęły niecałe dwa tygodnie od czasu zarejestrowania, a Ja mam ich już prawie 200. Mimo że jeszcze dobrze promocji nie rozkręciłem.

Różni się to trochę od standardowego pp tu trzeba wykupić produkty – podobnie jak w sieci konsumenckiej (mlm), ale tu z kolei nie ma żadnych starterów itd. Zamiast starterów jest 14 dni testowanie za darmo dla każdego.. Opis produktów znajduje się tutaj. Wbrew pozorom ludzie z nich korzystają juz uczestniczyłem w kilku konferencjach a i hosting z nielimitowanym transferem się przyda :), autorespondery są niestety po angielsku, ale mam nadzieje i tu coś zaradzą (bo w ciągu kilku ostatnich dni – tygodni wiele już zostało przetłumaczone na nasz język).

Jak dobrze pójdzie to w ciąg u kilku miesięcy postaram się uruchomić jakieś co miesięczne spotkania o tym jak działać w programach partnerskich na pokoju konferencyjnym – jednym z produktów dostępnych w ramach TWR PS.

Jeśli więc chcesz dołączyć do mojej drużyny, zapraszam. Z góry jednak mówię za darmo nic nie dostaniesz… a maruderów nie przyjmuję 🙂

Aha, chciałbym byś wiedział, niektórzy rejestrują w swojej strukturze według jednego ze schematów po kilka kont… ja zarejestrowałem na górze tylko jedno swoje (i bedzie to jedyne moje konto jakiego link będę promował), bo wiem że im nas więcej różnorodnych w drużynie tym lepiej sobie poradzimy. Im mniej sztucznych pasywnych kont tym lepiej dla wszystkich. Zamiast trzech swoich kont jak na początku z Markiem rozmawiałem zreflektowałem swoje siły na zamiary i zaprosiłem Marcina Godlewskiego i mojego brata który choć na ebiznesie się nie zna to ładnie umie ręcznie katalogować – więc swoją prace wykona.

W każdym razie jeśli jesteś zdecydowany, aby się prawidłowo zarejestrować na 14 dniowy całkowicie darmowy okres testowy w TWR Power System zapraszam. Rejestracja jest trochę skomplikowana, należy przy rejestracji przejść przez rejestracje konta w AlertPay i zrobić przelew na 00.00$ (nic nie kosztujący)

Instrukcje możesz pobrać tutaj.

Zapraszam także na specjalnie przygotowana moją stronę i kurs.