Marka Twoja, a ja frajer…

Uwielbiam to gdy najpierw pomagasz komuś zbierać listę mailingowa z ID partnerskim itd w ramach programu partnerskiego.

A potem się okazuje, że jesteś frajerem 🙂 bo właściciel zapomniał o ID w mailu… (a jak pytasz o co chodzi to standard: bo przecież cookies się będzie pamiętało).

To jest tak częste i nagminne, że z dniem dzisiejszym kończę z promowaniem takich pp. Zbyt dużo mi ‘ucieka’. Obserwuje tylko jak partnerzy pomagają się komuś zbudować ‘markę’, a potem radź se partner sam… Marka Twoja, a ja frajer. Jak ktoś chce mailing to tu mam cennik.

Jeszcze z biedą ujdą pp gdzie mam wieczną prowizje, czy też tak jak np. jest w mlm gdzie moi partnerzy sporo zyskują na tym, ze promuje marke, ale w innych programach partnerskich ja nic z tego nie mam 🙂 Przy niektórych stosunkowo groszowych prowizjach się to najzwyczajniej nie opłaca…

Tak zwyczajnie stwierdziłem, ze od dziś nie mam czasu na takie zabawy 🙂

This entry was posted on środa, 16 marca, 2011 at 4:44 pm and is filed under Email Marketing. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

6 komentarzy to “Marka Twoja, a ja frajer…”

 1. Szkoda, że nie podałeś nazw tych programów – na pewno Twoi czytelnicy też nie chcą marnować na nie czasu…

 2. precelik pisze:

  Nie chcę podawać nazw, sam też obecnie prowadzę PP, więc byłoby to nie na miejscu.

 3. Krystian pisze:

  Dziwi mnie takie podejście zarządzających pp. Czy oni nie widzą, że długoterminowo większość partnerów po prostu zrezygnuje z promowania ich usług? No chyba, że liczą, że zawsze znajdzie się ktoś niedoinformowany, kto nie sprawdzi statystyk i nawet się nie zorientuje, że go kantują.

 4. precelik pisze:

  I to drugie i to pierwsze. Większosć partnerów i tak jest tylko klientami, albo nic nie robiącymi, którzy zalogowali się do pp z nadzieją na coś i Ci nie mają pojęcia jak to działa, tylko od czasu do czasu coś kupią. A pozostała.. nop cóż albo nie ma ‘jaj’ żeby sie upomnieć (zresztą jak sie upomniesz – to i tak praktycznie na odpowiedź nie można liczyć), albo z braku innego zajęcia dalej robi to samo.

 5. No i dobrze zrobiłeś z tym cennikiem. Trzeba się cenić. Szkoda czasu marnować na PP, które kantują ludzi, dlatego warto najpierw się takowym przyjrzeć, a najlepiej to poczytać opinie o nich, tudzież korzystać z tych, które mają dobrą opinię.

 6. […] że robisz tez coś dla Siebie, nie tylko dla innych (pracując w pp co chwila promujesz czyjaś Markę – nie swoją). Obserwuj i ucz się! Jak promować rożne rzeczy… a w międzyczasie myśl nad tym jak z […]

Leave a Reply