Na narzekaniu też zarobię :)

Tak sobie zaglądam czasem na bloga Kamila Cebulskiego, czytając dochodzę do wniosku, ze Polak to takie stworzenie co narzekanie ma we krwi 🙂

Też mam 🙂 bez wyjątku.

Dziś sobie trochę ponarzekałem. A jako, że nie lubię nic robić na darmo, to na tym narzekaniu też sobie zarobie 🙂

Tak oto powstała ni z tego ni z owego strona Jak założyć program partnerski? Gdzie opisałem to co mi się nie podoba w niektórych programach partnerskich.

Target strony jasny i klarowny – przyszli właściciele programów partnerskich. Tak na szybko podłączyłem doń reklamę ProPartnera, jak i skryptu, do tworzenia pp (akurat dziś ktoś podrzucił linka do niego na merytorium.pl).

Dorzuciłem jeszcze reklamy ebooków o zarabianiu w internecie – w końcu ludzie którzy tam zajrzą mają (lub planują mieć) własne ebiznesy.

Stronę wrzuciłem do linkiseo jak i do linkorna. Przerzucę jeszcze dwie podstronki do artelisa i myślę to wszystko jak narazie 🙂

PS: Jak widać narzekanie też można spożytkować 🙂

This entry was posted on środa, 7 listopada, 2007 at 8:08 pm and is filed under Do właścicieli PP, Przykłady (case-studies). You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

8 komentarzy to “Na narzekaniu też zarobię :)”

 1. Powinienś jeszcze ponarzekać, że niektóre PP bardzo zwlekają z wypłacaniem zarobionych pieniędzy 🙂

 2. Stwor pisze:

  ale linkorna nie polecam, lepsze są linkme albo rotacyjny e-weblink

 3. precelik pisze:

  a co takiego złego w linkornie? mi sie jak narazie podoba linkowanie podstron 🙂

  Jak i przykładowo możliwość linkowania tygodniowego. Być moze mniej prężnie niż linkme działa, ale zdaje mi sie bardziej przemyślanie.

 4. Zen Vantalye pisze:

  Ja tam używam Linkor do indeksacji ale chyba tylko dlatego bo mi sie nie chce przechodzić do innego systemu oraz że mi mogą moich stronek nie przyjąć.

 5. MindCash pisze:

  Hej Tomku, czemu nie umieściłeś na stronie dla właścicieli pp informacji o pp wdrażanym przez Netigo?
  Osobiście uważam, że jest to znaczni atrakcyjniejsza forma niż ProPartner.
  Tę usługę też możesz podłączyć przez pp i mieć całkiem ciekawe prowizje.

 6. Monika pisze:

  Oczywiście również można skorzystać z oferty Netina.pl – łatwo, szybko i przyjemnie! 🙂

 7. […] Kilka skomentowanych przez Monikę postów: Wrażenia po drugim Sympozjum Uczestników Programów Partnerskich Na narzekaniu też zarobię MarkowyDom.pl – nowy Program Partnerski […]

 8. manipulacja pisze:

  ciekawy temat narzekać, ja ostatnio wymyśliłem sobie temat podobny, chodź troszkę inny – serwis z porównywarką produktów i usług piszących o tym co, kto i gdzie robi źle. tzn. serwis dla ludzi nie zadowolonych z jakiejś firmy, bo przecież nie ma czegoś takiego, są tylko serwisy opiniujące jakieś strony internetowe, ale nie piszące tylko o wadach i niezadowolonych klientach.

Leave a Reply