Portaliki społecznościowe z których bedą MILIONY! – SiteTalk, YourNight

Jak nie lubię ludziom milionów obiecywać… tak widzę w dwóch portalach społecznościowych wielką przyszłość!

Idea jest dosyć prosta tak czy inaczej uczestniczymy w portalach społecznościowych, zapraszamy tam MASĘ ludzi – promując przy okazji ich markę! Znajdują nas na FaceBooku, NK, na GoldenLine etc… Jednak nic z tego nie mamy 🙁 Ba mało tego, żeby się móc tam zareklamować musielibyśmy zapłacić… za to co sami gratis przy okazji innych naszych spraw promujemy.

Niby ok, twórcy włożyli kawał pracy wiec się im sporo należy… ale zapraszając tam nowych znajomych nabijamy im klientów za free… a jest inna możliwość.

Dokładniej chodzi mi o YourNight i o SiteTalk, pierwszy już działa, aktywnie w błyskawicznym tempie zbiera społeczność – wynagradzając użytkowników na zasadzie programu partnerskiego, drugi zaś rozwija się bardziej stabilnie – choć zapewne równie szybko zbiera członków, ale za to plan marketingowy – wizja całego portalu niesie ze sobą znacznie większe możliwości dając docelowo znacznie większej ilości użytkowników możliwości czerpania korzyści.

SiteTalk
Na daną chwile SiteTalk jest w powijakach, jeżeli chodzi o sam system informatyczny, choć już ma bardzo o ciekawe narzędzie jak Desktop Aplication (wygląda wstępnie jak takie połączenie komunikatora z portalem społecznościowym, działa bez przeglądarki), ale nie o to na daną chwile tu chodzi. Sam portal rozwija się stabilnie i to widać… ludzie rejestrują się do portalu z polecenia i wszystko jest fajnie… WSZYSTKO będzie wyglądać jak portal społecznościowy.

W praktyce zaś każda rejestracja jest podwójną rejestracją! Każda rejestracje do takiego portalu jest także rejestracją do systemu unaico gdzie działa system system marketingu sieciowego. W portalu będą różne sklepy, a kto wie, może też płatne usługi, na których będzie można zarabiać w ramach tego marketingu sieciowego. Od wszystkich zaproszonych osób. W portalu można kupić aktualnie udziały, które jakby nie było są inwestycją, która dosyć szybko rośnie (itd ale o tym kiedy indziej). Będziemy za jakiś czas przygotowywali prezentacje, a jak nam się uda fajnie wypromować SiteTalk w Polsce możliwe że uda się nam zaprosić tu kilka fajnych osób z samej siedziby firmy.

Zapraszam do SiteTalk
http://www.sitetalk.com/precelik

YourNight
Tutaj zaś z kolei mamy portal społecznościowy w połączeniu z rozbudowanym 7 poziomowym programem partnerskim. Planują coś jakby połączenie wielu funkcji z różnych portali – randki (jak być może gdzieś czytaliście na randkach można niezły biznes w internecie zrobić), biznes, blogi, twittery itd. Już znaczna cześć tego działa!

Członkostwo jest bezpłatne, ale z ograniczonymi funkcjami (bez randek, profilu biznesowego itd), za więcej funkcji płaci się 10$ miesięcznie. Dodatkowo będą tam sklepy i będzie można zarabiać na tym, że polecone przez nas osoby będą kupować – jak zwykle bywało w pp. Dodatkowo z tego co widzę będzie w tych sklepach funkcja Cash Back.

Na pytanie czy ktoś to kupuje polecam zobaczyć ten Screen Kevina, który mnie do tego portalu zaprosił, Kevin był miesiąc przede mną w YourNight 🙂 Może dla niektórych z nas 10$/m-c to dużo, ale w niektórych anglojęzycznych krajach to niewiele… czemu wiec na tym nie zarobić… Pomagać też będzie sama struktura im więcej osób będzie na tym portalu siedzieć, a nie na innym tym szybciej się to rozbuduje. I tym więcej osób będzie chciało tu dołączyć, dla samego tego by być w kontakcie ze znajomymi.

Tutaj zarobki na pierwszy rzut oka wyglądają znacznie bardziej kolorowo jak w SiteTalk, w SiteTalk jednak o ile dobrze zrozumiałem nie trzeba się będzie tyle starać o polecenia… YourNight działa bardziej na zasadzie programu partnerskiego podczas gdy SiteTalk, na zasadzie Marketingu sieciowego (ciekawa modyfikacja systemu binarnego).

W YourNight zarabiać można na:

Basic Member
zarabia 1% od przyszłych zakupów produktów przez osoby polecone

Gold Member (opłacający 10$/m-c)

zarabia 2,5% od zakupów poleconych przez siebie użytkowników i po 2$ od każdego bezpośredniego poleconego, który opłaca konto

Executive Gold Membership (Gold Member, który zaprosił minimum 5 innych Gold Member)
zarabia 2,5% od zakupów poleconych przez siebie użytkowników i po 2$ od każdego poleconego , plus po 0,5$ od każdego Gold Member z poleconej struktury aż do 7 poziomu. (aktualnie jeszcze dla kilku które w najbliższym czasie staną się Executive Gold Member jest promocja, i z 7 poziomu będzie po 1$)

Jeżeli chodzi o te zarobki z poziomów, to rzecz jasna będzie to pasywny miesięczny dochód.

A same wyliczenia mogą czasem zaskoczyć… jak powyżej. No ale tak pięknie nie będzie! Nie każdy ma taki potencjał jak osoby zajmujące się programami partnerskimi, i nie każdy w miarę szybko pojmie na czym to polega…. Dlatego też warto z głowa rozbudować strukturę i nie promować tylko swojego konta – jednej linii, ale linie od dołu 🙂

Dlatego jeżeli się chcesz Zapisać pode mnie Zapisz się pod jednego z moich partnerów, Tobie radze zrobić to samo… zaprosić kilka fajnych osób a następnie promować ich linki jak chcesz by to fajnie działało. Możesz promować cały czas jedną linię.. też na tym zarobisz jak w zwykłym pp no i może cudem ktoś zacznie promować dalej, ale siła stałego pasywnego dochodu tkwić będzie z rozbudowania struktury (mimo ze płacą Ci tylko do 7 poziomu).

Dzięki temu limitowi, ze musisz zaprosić 5 osób, które opłaca konto by zacząć zarabiać ze struktury. Motywacja do rozbudowania struktury będzie się ciągnąć z dwóch stron. Dajmy na to że ktoś ma fajnie rozbudowaną niżej strukturę, ale nie może z niej czerpać korzyści bo nie zaprosił sam 5 osób, stąd będzie go to motywować do znalezienia tych 5 osób.

Oto linki kilku moich partnerów:
Wojtek Janet Justyna Marek Romek Arek Marcin Timothy Michał Krzysztof Andrzej

A tu wytłumaczenie możliwości zarobkowych na filmiku, sorki za jakość dźwięku – już kombinuje co z tą kartą muzyczna zrobić… prezentacje jest z premedytacją bez podpisów, by każda osoba zapisana pode mną gdzie hen hen daleko mogła to wykorzystywać 🙂

Tak więc feel free to use that video.. to promote YourNight!

PS: To chyba pierwszy i ostatni wpis o YourNight po polsku 🙂 Ja w tym widzę idealne narzędzie do szukania ciekawych anglojęzycznych ludzi zajmujących się zarabianiem przez internet i marketingami sieciowymi (no i nauki języka przy okazji). A możliwości zarobkowe przyjdą przy okazji. Tak więc jeszcze napisze jak to można promować:

 • stopka w mailu do anglojęzycznych osób, z twoim profilem w yournight
  http://www.yournight.com/tomekurban

 • Pisanie tekstów na Yournight i jego promowanie, zarówno jak powyżej tak i w tym wypadku jeżeli ktoś będzie chciał skomentować czy cuś, a nie będzie w YourNight, pokaże mu się zaproszenie do YourNight
  http://www.yournight.com/tomekurban/commingsoon

 • No i np. na Facebooku gdy jakieś dziwne anglojęzyczne osoby mnie dodają do znajomych, odpisuje im coś takiego:

  It’s great to connect with other like minded entrepreneurs. I look forward to getting to know you in the future.

  By the way, I hope that we can connect with each other on Your Night also. If you’re not a member there, I’ll send you a free invite that you can use. (you can´t register without invitation)

  Copy and paste this in your browser –> www.join.yournight.com/tomekurban

 • Zduplikowanie po swojemu mojego artykułu 🙂 Zarówno po polsku jak w języku angielskim…
This entry was posted on niedziela, 15 sierpnia, 2010 at 8:29 pm and is filed under Marketing Sieciowy, Wybieram program dochód. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

24 komentarze to “Portaliki społecznościowe z których bedą MILIONY! – SiteTalk, YourNight”

 1. Faarasi pisze:

  Ha! To są idealne tematy na mojego bloga.
  Dzięki Tomek.

  Apropo myślę że na prawdę te serwisy mogą się rozwinąć o ile nie dopadnie ich mania zarabiania. SPAM i tak dalej

 2. Faarasi pisze:

  Przypomniał mi się jeden serwis podobny do tych dwóch. Źle skończył.
  yuwie.com
  Za tysiąc wyświetleń dostawało się mniej niż 0,5$, co jest nieporównywalnie małą stawką w stosunku do innych stron (i tu zapraszam na mojego bloga).
  Dodatkowo na serwisie jest mnóstwo przeszkadzających reklam.

  I to by było tyle z analizy.

 3. precelik pisze:

  Tutaj wydaje mi sie to troche poważniejsze… jak słucham co oni w SiteTalk chcą robić i już robią…

  Podobnie w YourNight 🙂 Jak się tu zarejestrujesz i wrzucisz zdjecie podrzuć linka to postaram się I Ciebie popromować 🙂

  To sa troche innego kalibru sprawy niż youwi.com 🙂 W SiteTalku nawet dźwigi pracują budując wille dla aktywnych członków 😛

 4. Sprzedają dane osobowe pewnie 😛

 5. precelik pisze:

  Łukaszu, żadne dane osobowe nie są tyle warte ile te portale bedą zarabiały 😛 własnie jestem na webcaście yournight… bedzie jeszcze lepsze 😛

 6. Faarasi pisze:

  Oglądam Tomku… Zarejestruje się naturalnie z twojego polecenia, choćby dlatego że gdyby nie ty to bym o tym nie wiedziała.
  mam tylko pytanie czy tam pokazują się zawsze nasze prawdziwe dane czy jest możliwość zrobienia odpowiednika konta fikcyjnego jak na nk.pl?

 7. Faarasi pisze:

  Nie rozumiem za bardzo jak ma działać SiteTalk

 8. precelik pisze:

  W yournight sa na daną chwile konta na osoby – imie nazwisko, próbuje właśnie właściciela przekonać by jak najszybciej udostępnił też narzędzie podobne do stron fanów na facebooku. Bo to bardzo pomoze w promocji.

  Jeżeli chodzi o sitetalk to spokojnie 🙂 Na dana chwile promować swoje konto, tyle ze ze swoim ID http://www.sitetalk.com/precelik

  Bedziemy organizowac jaką grupę… do promocji tego i tłumaczenia, jak sie jeszcze kilka rzeczy tam rozbuduje.

 9. Faarasi pisze:

  Przy okazji:Co trzeba zrobić żeby dostać się do twojej top-listy?

 10. Ciekawe jak tak się czyta, ale kiedyś pamiętam był taki portal społecznościowy działający na podobnej zasadzie, nazywał się chyba Yuwie. Było tam o ile pamiętam 10 poziomów poleconych. Wszystko zareklamowane ciekawym filmikiem z polskimi napisami jak to działa, nic tylko promować, ale w praktyce już nie było tak kolorowo. W Polsce się nie przyjął, z drugiej strony powód mógł leżeć w tym, że portal wyglądał jakby zrobił go ktoś z podstawówki.

 11. precelik pisze:

  Faarasi napisac do mnie na yournight 🙂

  PIotrze… yournight też na dana chwile wyglada jak wyglada, już bardziej profesjonalnie, ale za 9 tygodni, sam pp bedzie bardziej schowanya an apierwsyz rzut oka bedą wyswietlone funkcje społecznosciowe…

 12. W portalach tego typu drzemie wielka moc tego nie da się nie zauważyć. Tomku ile bu mnie kosztował wpis gościnny na twoim blogu? Tematyka ….na mojej stronie 😉

 13. […] Pisałem wczoraj o dwóch portalach społecznościowych […]

 14. precelik pisze:

  Anito zalezy na jaki temat : ) skontaktuj się na skype: precelik

 15. Pawvel pisze:

  Zawsze jest sens szybko i efektownie działać jak podkreśla to precelik 😉 , projekt jest zobaczymy co z realizacją ja poczekam ale będę śledził 🙂

 16. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Zarejestrowałem się, opłaciłem konto i teraz zamierzam trochę rozreklamować YourNight.

 17. Justyna pisze:

  Zaciekawiły mnie opisane przez ciebie projekty. Z chęcią w wolnym czasie bliżej się temu przyglądnę.

  Media społeczne to obecnie potęga i wszystko wskazuje na to, że będzie się to coraz bardziej rozwijać i być częścią naszego życia:)

  Pozdrawiam

 18. […] znam… wiem ze na daną chwile raczej tam się nie zarobi wiele, ale już warto promować! Tą nową wizje portali społecznościowych! RSS: Kanał RSSKomentarze do tego wpisu RSS Co to jest […]

 19. Ernest pisze:

  Dobre potale tylko wszystko jest po angielsku i w tym jest roblem.

 20. […] Tutaj o tym portalu kilka słów.. dowiesz się dlaczego, aż tak bardzo ludzie sie zaangażowali w promocje: YourNight […]

 21. silver pisze:

  A jak się płaci podatki od tych zarobków z portali ??? Zero informacji na ten temat.

 22. precelik pisze:

  Podatek zza granicy lub na firme

 23. silver pisze:

  Niestety nic nie wytłumaczyłeś.Co to znaczy podatek z zagranicy lub na firmę ?
  System rzekomych prowizji jest tak pogmatwany w tych portalach, że pytanie o rozliczenie podatków pozostaje jak zwykle bez precyzyjnej odpowiedzi.Jak fiskus dobierze się do tych ludków może być zabawnie.Poza tym ciekawe jak tacy portalowi ludkowie sprawdzą wiarygodność panów ze szczytów tej piramidy ?? Oni na pewno są tak uczciwi, że każdy nie % a nawet ‰ przekażą z miłą chęcią swoim owieczkom.Bardzo wątpliwe.

Leave a Reply