Jak nie lubię ludziom milionów obiecywać… tak widzę w dwóch portalach społecznościowych wielką przyszłość!

Idea jest dosyć prosta tak czy inaczej uczestniczymy w portalach społecznościowych, zapraszamy tam MASĘ ludzi – promując przy okazji ich markę! Znajdują nas na FaceBooku, NK, na GoldenLine etc… Jednak nic z tego nie mamy 🙁 Ba mało tego, żeby się móc tam zareklamować musielibyśmy zapłacić… za to co sami gratis przy okazji innych naszych spraw promujemy.

Niby ok, twórcy włożyli kawał pracy wiec się im sporo należy… ale zapraszając tam nowych znajomych nabijamy im klientów za free… a jest inna możliwość.

Dokładniej chodzi mi o YourNight i o SiteTalk, pierwszy już działa, aktywnie w błyskawicznym tempie zbiera społeczność – wynagradzając użytkowników na zasadzie programu partnerskiego, drugi zaś rozwija się bardziej stabilnie – choć zapewne równie szybko zbiera członków, ale za to plan marketingowy – wizja całego portalu niesie ze sobą znacznie większe możliwości dając docelowo znacznie większej ilości użytkowników możliwości czerpania korzyści.

SiteTalk
Na daną chwile SiteTalk jest w powijakach, jeżeli chodzi o sam system informatyczny, choć już ma bardzo o ciekawe narzędzie jak Desktop Aplication (wygląda wstępnie jak takie połączenie komunikatora z portalem społecznościowym, działa bez przeglądarki), ale nie o to na daną chwile tu chodzi. Sam portal rozwija się stabilnie i to widać… ludzie rejestrują się do portalu z polecenia i wszystko jest fajnie… WSZYSTKO będzie wyglądać jak portal społecznościowy.

W praktyce zaś każda rejestracja jest podwójną rejestracją! Każda rejestracje do takiego portalu jest także rejestracją do systemu unaico gdzie działa system system marketingu sieciowego. W portalu będą różne sklepy, a kto wie, może też płatne usługi, na których będzie można zarabiać w ramach tego marketingu sieciowego. Od wszystkich zaproszonych osób. W portalu można kupić aktualnie udziały, które jakby nie było są inwestycją, która dosyć szybko rośnie (itd ale o tym kiedy indziej). Będziemy za jakiś czas przygotowywali prezentacje, a jak nam się uda fajnie wypromować SiteTalk w Polsce możliwe że uda się nam zaprosić tu kilka fajnych osób z samej siedziby firmy.

Zapraszam do SiteTalk
http://www.sitetalk.com/precelik

YourNight
Tutaj zaś z kolei mamy portal społecznościowy w połączeniu z rozbudowanym 7 poziomowym programem partnerskim. Planują coś jakby połączenie wielu funkcji z różnych portali – randki (jak być może gdzieś czytaliście na randkach można niezły biznes w internecie zrobić), biznes, blogi, twittery itd. Już znaczna cześć tego działa!

Członkostwo jest bezpłatne, ale z ograniczonymi funkcjami (bez randek, profilu biznesowego itd), za więcej funkcji płaci się 10$ miesięcznie. Dodatkowo będą tam sklepy i będzie można zarabiać na tym, że polecone przez nas osoby będą kupować – jak zwykle bywało w pp. Dodatkowo z tego co widzę będzie w tych sklepach funkcja Cash Back.

Na pytanie czy ktoś to kupuje polecam zobaczyć ten Screen Kevina, który mnie do tego portalu zaprosił, Kevin był miesiąc przede mną w YourNight 🙂 Może dla niektórych z nas 10$/m-c to dużo, ale w niektórych anglojęzycznych krajach to niewiele… czemu wiec na tym nie zarobić… Pomagać też będzie sama struktura im więcej osób będzie na tym portalu siedzieć, a nie na innym tym szybciej się to rozbuduje. I tym więcej osób będzie chciało tu dołączyć, dla samego tego by być w kontakcie ze znajomymi.

Tutaj zarobki na pierwszy rzut oka wyglądają znacznie bardziej kolorowo jak w SiteTalk, w SiteTalk jednak o ile dobrze zrozumiałem nie trzeba się będzie tyle starać o polecenia… YourNight działa bardziej na zasadzie programu partnerskiego podczas gdy SiteTalk, na zasadzie Marketingu sieciowego (ciekawa modyfikacja systemu binarnego).

W YourNight zarabiać można na:

Basic Member
zarabia 1% od przyszłych zakupów produktów przez osoby polecone

Gold Member (opłacający 10$/m-c)

zarabia 2,5% od zakupów poleconych przez siebie użytkowników i po 2$ od każdego bezpośredniego poleconego, który opłaca konto

Executive Gold Membership (Gold Member, który zaprosił minimum 5 innych Gold Member)
zarabia 2,5% od zakupów poleconych przez siebie użytkowników i po 2$ od każdego poleconego , plus po 0,5$ od każdego Gold Member z poleconej struktury aż do 7 poziomu. (aktualnie jeszcze dla kilku które w najbliższym czasie staną się Executive Gold Member jest promocja, i z 7 poziomu będzie po 1$)

Jeżeli chodzi o te zarobki z poziomów, to rzecz jasna będzie to pasywny miesięczny dochód.

A same wyliczenia mogą czasem zaskoczyć… jak powyżej. No ale tak pięknie nie będzie! Nie każdy ma taki potencjał jak osoby zajmujące się programami partnerskimi, i nie każdy w miarę szybko pojmie na czym to polega…. Dlatego też warto z głowa rozbudować strukturę i nie promować tylko swojego konta – jednej linii, ale linie od dołu 🙂

Dlatego jeżeli się chcesz Zapisać pode mnie Zapisz się pod jednego z moich partnerów, Tobie radze zrobić to samo… zaprosić kilka fajnych osób a następnie promować ich linki jak chcesz by to fajnie działało. Możesz promować cały czas jedną linię.. też na tym zarobisz jak w zwykłym pp no i może cudem ktoś zacznie promować dalej, ale siła stałego pasywnego dochodu tkwić będzie z rozbudowania struktury (mimo ze płacą Ci tylko do 7 poziomu).

Dzięki temu limitowi, ze musisz zaprosić 5 osób, które opłaca konto by zacząć zarabiać ze struktury. Motywacja do rozbudowania struktury będzie się ciągnąć z dwóch stron. Dajmy na to że ktoś ma fajnie rozbudowaną niżej strukturę, ale nie może z niej czerpać korzyści bo nie zaprosił sam 5 osób, stąd będzie go to motywować do znalezienia tych 5 osób.

Oto linki kilku moich partnerów:
Wojtek Janet Justyna Marek Romek Arek Marcin Timothy Michał Krzysztof Andrzej

A tu wytłumaczenie możliwości zarobkowych na filmiku, sorki za jakość dźwięku – już kombinuje co z tą kartą muzyczna zrobić… prezentacje jest z premedytacją bez podpisów, by każda osoba zapisana pode mną gdzie hen hen daleko mogła to wykorzystywać 🙂

Tak więc feel free to use that video.. to promote YourNight!

PS: To chyba pierwszy i ostatni wpis o YourNight po polsku 🙂 Ja w tym widzę idealne narzędzie do szukania ciekawych anglojęzycznych ludzi zajmujących się zarabianiem przez internet i marketingami sieciowymi (no i nauki języka przy okazji). A możliwości zarobkowe przyjdą przy okazji. Tak więc jeszcze napisze jak to można promować:

 • stopka w mailu do anglojęzycznych osób, z twoim profilem w yournight
  http://www.yournight.com/tomekurban

 • Pisanie tekstów na Yournight i jego promowanie, zarówno jak powyżej tak i w tym wypadku jeżeli ktoś będzie chciał skomentować czy cuś, a nie będzie w YourNight, pokaże mu się zaproszenie do YourNight
  http://www.yournight.com/tomekurban/commingsoon

 • No i np. na Facebooku gdy jakieś dziwne anglojęzyczne osoby mnie dodają do znajomych, odpisuje im coś takiego:

  It’s great to connect with other like minded entrepreneurs. I look forward to getting to know you in the future.

  By the way, I hope that we can connect with each other on Your Night also. If you’re not a member there, I’ll send you a free invite that you can use. (you can´t register without invitation)

  Copy and paste this in your browser –> www.join.yournight.com/tomekurban

 • Zduplikowanie po swojemu mojego artykułu 🙂 Zarówno po polsku jak w języku angielskim…