1. Licz na siebie
2. Znajdź osoby, które liczą na siebie
3. Znajdź wspólny cel
4. Działajcie razem 🙂

Takie sobie 4 punkty ostatnio zapisałem współpracując w ramach grupy ff24 i wykorzystałem w praktyce… już gdzie indziej. Działają! – dzięki nim udało mi się poruszyć w 4 godziny kilka fajnych list mailingowych!

Poprosiłem wydawnictwo ZM o 100 kuponów na moją książkę.

Znalazłem kilka osób, które liczą na siebie i mają podobne cele, a więc pokazywać ludziom, że da się zarobić w internecie. Zadzwoniłem czy nie chcieliby pomóc popromować tej idei i się zgodzili 🙂 Tym szybkim sposobem rozdaliśmy w zeszły czwartek o godzinie 16:00 100 książek Programy Partnerskie w Praktyce. A kilkudziesięciu tysiącom osób przypomnieliśmy, że istnieje możliwość zarobienia w internecie 🙂 – co jest naszym wspólnym celem. I każdemu z nas przyjdzie na dobre 🙂

Dziękuję Michałowi i Justynie Krzywemu, Lechowi, Damianowi , Markowi i Marcinowi jak i innym którzy przyłączyli się do tej małej akcji.

A czego się nauczyłem poza tym…?

1. W 4 godzin przy pomocy kilku telefonów i tych 4 punktów (1. Licz na siebie 2. Znajdź osoby, które liczą na siebie 3. Znajdź wspólny cel 4. Działajcie razem) da się za free poruszyć kilka całkiem fajnych list mailingowych 🙂

2. Akcja nie do końca skoordynowana… bo systemy mailingowe nie zawsze działają tak jakbyśmy chcieli i niektóre maile poszły siłą rzeczy później 🙁 Tu na przyszłość, będzie trzeba to inaczej rozwiązać, swoją drogą spodobał mi się pomysł Lecha, wysłał mailing wcześniej a na blogu ustawił wiadomość na 16:00 (tu już się da idealnie skoordynować). No ale nic… Na tych którzy nie zdążyli, już na dniach czekać będzie kurs w ProPartnerze, jak i szkolenia w ramach grupy ff24 – jeżeli ktoś już do nas dołączył.