Posts Tagged angielski

Krzysztof pomoże zarobić w pp ZM i u siebie :)

lut 14th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 4 komentarze »

Zapewne jak większość w ostatnich czasach rozglądam się za różnymi programami partnerskimi, szukając czegoś godnego zainteresowania.

Tym samym znalazłem serwis do nauki angielskich słówek autorstwa Krzysztofa – slownictwo.pl. Warto tu wspomnieć, że Krzysztof dzięki niemu znalazł się całkiem wysoko w statystykach partnerów ZłotychMyśli 🙂 Read the rest of this entry »

Geolokalizajca w hostingu

paź 17th, 2007 Posted in Hosting i domeny, Pozycjonowanie | 3 komentarze »

Jakiś czas temu pisałem o tym, dlaczego korzystam z usług kilku providerów. Dziś chciałem w ramach wolontariatu zareklamować usługi ovh.pl, gdzie ostatnio otworzyłem konto.

Co do działania OVH, nie mam jeszcze żadnych uwag, przykuła mnie natomiast inna informacja. Hosting ten oferuję geolokalizacje domen i subdomen.

Co to jest geolokalizacja?

Oznacza to tyle, że możemy umieścić naszą stronę (czy pojedynczą subdomenę) na różnych IP zlokalizowanych w Read the rest of this entry »

2 w 1, czyli program partnerski LangEffect

lut 3rd, 2007 Posted in Wybieram program dochód | no comment »

Jest coś czego w programach partnerskich przy wyborze lepiej unikać, niestety większość to robi… ale jest coraz lepiej 🙂 Ich właściciele sami uczestniczą w innych programach partnerskich, robiąc dla mnie konkurencję. Przykładowo na stronach CNEB w zakładce programy partnerskie możemy pobrać darmowy fragment e-booka Zostań Superpartnerem, w którym to fragmencie znajdziemy linki naszej konkurencji ze Złotego programu partnerskiego, a jakby tego było mało linki do CNEB, z ID autora e-booka.

Innymi słowy skupiając się na najgorszym dla partnera polecającego CNEB scenariuszu: poleca komuś kto ma już jego cookies do ZłotychMyśli CNEB, ktoś pobiera tam tego ebooka, klika w oba linki… a partner traci poleconego zarówno w CNEB jak i w ZłotychMyślach… – bądźmy jednak optymistami zawsze zostaje mi prowizja na drugim poziomie 🙂

2 w 1 Ewolucyjka w programach partnerskich

Wśród właścicieli programów partnerskich coraz większa konkurencja, a więc muszą się coraz bardziej starać, by partnerzy właśnie dla nich działali. A co z tym idzie szukają coraz to nowych sposobów… i unikać wszystkich działań, które mogą zniechęcić partnera… szukając jednocześnie metod na zachętę.

Dziś – własnie za tą zachętę – kolejny pp zasłużył sobie na zaistnienie w moim katalogu programów partnerskich. Jest nim program partnerski Read the rest of this entry »