Posts Tagged pasywny dochód

KISS – czy warto tyle kombinować?

listopad 9th, 2010 Posted in Przykłady (case-studies) | 7 komentarzy »

KISS – Keep it Simple Stupid, choć w przypadku niszy w na której Adrian zarobił znaczyć coś moze wiecej 🙂

Można kombinować z wyskakującymi okienkami, z formularzem pokazującym sie w różnych dziwnych miejscach, a można też zrobić coś prostego co działa kierując sie zasadą KISS i zarobić z tego niezłe pieniądze 🙂 Tak właśnie zrobił Adrian dla którego juz kiedyś poświęciłem jeden wpis na niniejszym blogu.

Tylko mu pogratulować. Jak twierdzi na swojej niszy zarobił ostatnio 1 060 023 zł 🙂 Zapraszam na stronę adriana.

Przejrzałem jego strony – proste banalne, nawet system zamówień z wykorzystaniem implebota! Proste banalne techniki i wykorzystanie ciekawych ‘chwytów na stronach sprzedających’ z którymi spotkałem się na anglojęzycznych stronach w clickabanku. Choć i tu zaskoczyły mnie rozwiązania dotyczące kształtowania się ceny 😛

Bije jednak po oczach prostota rozwiązań technicznych, po prostu KISS – GRATULACJE!

Swoją drogą, tak patrze i rozmyślam… sprzedałem już poprzez programy partnerskie masę rzeczy w internecie, ogromną masę… a gdzie bym teraz był, gdybym ze sprzedanej rzeczy miał 100% zamiast 5% 🙂

Wszystko i może by było w porządku – w imię pasywnego dochodu poświęcę wiele, gdyby nie jeden mały szczegół – promując w pp nie swoje produkty, promujemy też nie swoją markę… co delikatnie mówiąc prędzej czy później przeniesie naszych klientów bezpośrednio do sklepu przy następnych zakupach, czy też stworzy nam niezłe źródło konkurencji 🙂 Coraz bardziej, przekonuje sie tym samym do systemów mlm, czy też do stworzenia własnych produktów… gdzie jakby nie było z promocji marki czy też motywowania kolejnych partnerów mamy trochę więcej korzyści.

Sam widze jak to jest – choćby w przypadku mojego sklepu z kolczykami. Po prostu zmienia się perspektywa 🙂 Wiele bym dał, gdyby ktoś naprawdę się zaangażował w jego promocje w ramach pp w propartnerze – chocby tak jak ja w wiele innych pp (nawet 25% prowizji nie przekonuje)… to nie takie proste zdobyć fajnych zaangażowanych partnerów, którzy przy pomocy sklepu, mogliby zbudować sobie źródło pasywnego dochodu… bo który partner znajdzie tyle wytrwałości?

PP Bollywood – masz jakieś sugestie, zanim ruszy pełną parą?

grudzień 4th, 2008 Posted in Wpisy Gościnne, Wybieram program dochód | 14 komentarzy »

Dziś wpis gościnny Krzysztofa Króla:
Korzystając z gościny przedstawię Program Partnerski Bollywood. Niektórzy pewnie zadają sobie pytanie co to jest Bollywood? Wspomnę więc krótko, że to mniej więcej to samo co Hollywood. Dziś znakomite filmy powstają nie tylko w USA ale też w innych zakątkach świata. Bollywood należy do ścisłej czołówki światowej.

Nie będę przekonywał, że filmy z Bollywood są lepsze od innych kinematografii. Nie o to chodzi, są to po prostu ciekawe filmy na dobrym poziomie i mają bardzo liczne grono zwolenników w Polsce. A ja mam dojście do dystrybutorów i już zakupiłem prawa do dwóch filmów. Czy z filmami jako produktem zapoczątkujemy wspólnie nowy program partnerski? Czy byłbyś tym zainteresowany?

Program Partnerski Bollywood
ma być jednym z najlepszych w Polsce dlatego czerpie wzorce z innych programów ale za Twoje uwagi również byłbym wdzięczny.

Towar

Według różnych źródeł do najlepiej sprzedających się produktów w Internecie zaliczyć można film, muzykę i książki. Na książkach oparty jest program Złotych Myśli. Pozostałe dwa bardzo atrakcyjne tematy są dostępne w takich programach partnerskich jak TradeDoubler. Prowizje w nich są niskie ale i tak co miesiąc zarabiam na nich od 100 do 200 zł.

Filmy które mam na potrzeby PP Bollywood będą dostępne tylko przez sieć partnerską czyli przez Ciebie i Twoich znajomych. W inny sposób nie będzie można ich kupić. Czy atrakcyjny towar i możliwość zakupu tylko przez partnerów to ciekawa propozycja dla Ciebie? Read the rest of this entry »

Ile zarobiłem na niższym poziomie

marzec 20th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 12 komentarzy »

Zarabiać z niższych poziomów to chyba marzenie każdego przystępującego do programów partnerskich, jak kto gdzieś ktoś pisał “żyła złota” – sam zresztą chciałbym taką żyłę znaleźć. Czy jednak jest to takie proste jak się wydaje?

Poniżej kilka moich małych dokonań na dzień dzisiejszy. Nie będzie to bardzo miarodajne bo do różnych z tych pp różnie się przykładam i w różnym okresie sie zapisywałem, no ale myślę da to do myślenia tym którzy wciąż liczą na czysto pasywny dochód z PP, znaczy sie na taki, na który to inni będą na nas pracowali: Read the rest of this entry »

Zapisujemy ludzi do Złotego Klubu :)

lipiec 24th, 2007 Posted in Przykłady (case-studies) | no comment »

zlotakarta-pusta-small.jpgZałączam program Mozilla Thunderbird – odbieram pocztę. Znowu przyszło kilka maili z programu partnerskiego Złotych Myśli, w tytule rzecz jasna: Tomku, gratuluję – kolejna prowizja!. Z ciekawości patrzę co tym razem…

O dziwo!

Ludzie rzucili się na jakąś książkę, która już od jakiegoś czasu jest w ofercie wydawnictwa. Dlaczego tak się stało? – dowiem się za jakiś czas, gdy dojdzie do mnie mail wysłany do członków Złotego Klubu (Ze względu na dużą bazę mailingową, maile rozsyłają się kilkadziesiąt godzin. Tak więc zanim do mnie dojdzie wysłany mailing, inni już go otrzymali i dokonali zakupu promowanego tam ebooka).

Miło – bardzo miło 🙂

Można to praktycznie rzecz biorąc nazwać pasywnym dochodem. Bo nic już nie muszę robić, by takie emaile do mnie przychodziły. Wystarczy, że kiedyś tam kilka ludzi zapisało się pode mnie do Złotego Klubu.

Pytanie zatem pojawia się co zrobić by ludzie zapisali się pod ciebie do Złotego Klubu? Read the rest of this entry »