Posts Tagged szkolenia

Wchodzę w to! – pieniądze na autopilocie!

paź 15th, 2010 Posted in Inne, Spotkania online | one comment »

Przeglądam ostatnio ClickBank – jakby nie było ogromna lista autopliotów (swoja drogą zainteresowanych kupowaniem tych sposobów da się znaleźć 😛 ) czyli, kup a dam Ci sposób na zarobienie tysięcy dolarów za pracę wykonaną w kilka minut tygodniowo 🙂

Szukam osoby, które się udało i zarabia pieniądze na autopilocie, wykupiła jakiś produkt, jakąś usługę od jakiegoś góru i rzeczywiście zarabia na autopilocie?

Też zwyczajnie bym chciał 🙂

Znalazłem wiele autopilotów, zawsze pytam znajomych czy już byli w tym autopilocie, jeden był od roku, drugi od miesiąca… żaden nie zarobił obiecanych milionów 🙂

Jutro pierwsza edycja Szkolenia Lecha Baczyńskiego.

Dziś zaś w ramach FF24.eu o 19:00 szkolenie Grzegorza Żądło jednego z najlepszych partnerów NextPress.

Wejdź na stronę promującą szkolenia Lecha i przeczytaj to co jest w stopce! Z jednej strony wiem, ze sposób działa, z drugiej wiem, że po szkoleniu jedyny czy też drugim będziesz miał problem ze snem 😛 Bo będzie Cię czekać sporo pracy… i na autopilota bez tej pracy się nie załapiesz…

A i wracając do Tematu, jeśli znasz sposób, który przy pomocy 5 minut tygodniowo, wyłączeniu większości szarych komórek i zasobów pozwoli mi zarobić ładne pieniądze daj znać 🙂 Wchodzę W TO!

Bo szczerze mówiąc nie chce mi sie słuchać kolejnego szkolenia, po którym dowiem się, ze mam jeszcze przed sobą sporo pracy… ale niestety wiem że Trzeba 🙂 Nie znam autopilota… który by działał bez potrzeby uruchomienia kilku szarych komórek i potrzeby włożenia pracy.

Praktycznie szkolenie z pp – nie mogę sie doczekać :)

wrz 21st, 2010 Posted in Inne | one comment »


Jak zapewne niektórzy już wiedzą Lech Baczyński organizuje szkolenie z programów partnerskich. Długo nic się nie działo w Polsce w tym temacie, tymczasem Lech się zdecydował zdradzić kilka faktów i cennych porad dotyczących działania w programach partnerskich. Dzięki którym udaje mu się zarabiać całkiem fajne pieniądze 🙂

W końcu jakiś zjazd pasjonatów internetu i PP 😉 No i sporo praktycznej wiedzy 🙂 Naprawdę polecam i radze się zapisać zanim miejsc zabraknie. Lecha Baczyńskiego poznałem kilka lat temu… od tamtego czasu tylko i wyłącznie obserwuje jego sukcesy w programach partnerskich 🙂

Dobrze pamiętam, jak Lech zapytał na forum ZM (juz nie istniejacym), czy można zmienić końcówkę partnerską 🙂 Po kilku latach gdy coś zobaczyłem dowiedziałem się co tak naprawdę kombinował 😛 Zapewne nie zapomni o tym wspomnieć jna szkoleniu 🙂 A ja aż nie mogę się doczekać kiedy zdradzi nam resztę swoich swoich genialnych pomysłów!!

Program Partnerski AVENHANSEN

kw. 18th, 2010 Posted in Sponsorowane artykuły, Wybieram program dochód | one comment »

Dzisiaj gościnnie prezentacja nowego programu partnerskiego, AVENHANSEN.

Na rynku programów partnerskich pojawiła się niedawno unikalna propozycja firmy szkoleniowej AVENHANSEN. Skonstruowany przez tę firmę Program Partnerski jak każdy inny daje możliwość otrzymywania pasywnego dochodu wynikającego z pośrednictwa w sprzedaży produktów firmy, posiada jednak szereg cech, dzięki którym staje się szczególnie atrakcyjny.

Wymienię najważniejsze:

  • wysoka prowizja (aż 20 % wartości faktury wystawionej dla klienta),
  • długi okres ważności pliku cookie (6 miesięcy),
  • bezpłatne uczestnictwo w programie.

Rzucającą się w oczy zaletą Programu Partnerskiego AVENHANSEN dotyczącego pośrednictwa w sprzedaży szkoleń jest przede wszystkim wysokość prowizji. Partner otrzymuje aż 20 % wysokości faktury wystawionej dla klienta. Prowizja, która zostanie wypłacona w przypadku jednego sprzedanego szkolenia, zazwyczaj będzie się kształtować na poziomie 136 – 396 zł. Trzeba przyznać, że są to niezwykle korzystne warunki, ale firma AVENHANSEN idzie jeszcze dalej w swojej ofercie. Wysokość prowizji uzależniona jest bowiem od liczby osób, dla których klient wykupił szkolenie. Gdy polecony Klient kupuje szkolenia dla 2-3 osób kwota bazowa ulega 2-3 krotnemu przemnożeniu. Oznacza to, że im większa grupa zostanie skierowana na szkolenie firmy AVENHANSEN, tym wyższe będą dochody uzyskane przez Partnera.

Kolejnym plusem programu partnerskiego firmy AVENHANSEN jest długi okres ważności pliku cookie. Aż przez 6 miesięcy Partner otrzymuje prowizje ze sprzedaży szkoleń zamówionych przez przypisanego do siebie klienta.

Warto jeszcze podkreślić, że Partner uczestniczy w programie bezpłatnie, tak więc czerpie wyłącznie zyski ze sprzedaży szkoleń za swoim pośrednictwem, nie narażając się na żadne koszty, nie przejmując się obsługą klienta i nie będąc zmuszonym do papierkowej pracy.
Regulamin oraz dodatkowe informacje są dostępne pod tym adresem.

600 zł prowizji za jedno polecenie – zapowiada się nieźle :)

lip 13th, 2009 Posted in Wybieram program dochód | 10 komentarzy »

Kilka dni temu dostałem zdaje się pierwszy mailing z Programu partnerskiego Inwestor Giełdowy , zapowiada się nieźle.

Co prawda partnerów na razie tyle co kot napłakał, znaczy się 50, ale to myślę zmieni się w ciągu najbliższych kilku dni (już jest na pewno 57 – te 7 kolejnych z mojego polecenia za pomocą banerka w rogu – to podaje dla tych co jeszcze nie prowadzą swojego bloga o zarabianiu na programach partnerskich, dlaczego warto czasem coś popisać).

Platforma oparta jest na oprogramowaniu Netigo z tego co patrze, tak więc z nawigacją w środku nie będzie większego problemu…

W programie promujemy szkolenie z inwestowania na giełdzie na daną chwilę jedno za które możemy otrzymać 600 zł, wkrótce zaś dołączą do niego kolejne z bardziej zaawansowanych strategii inwestycyjnych na giełdzie (jak zdradził mi Łukasz).

A tu właśnie kilka słów od Łukasz Milewskiego z tego mailingu: Read the rest of this entry »