Posts Tagged zarabianie w internecie

Wku…ło mnie to… zróbmy coś z tym pomyślałem

kwiecień 4th, 2009 Posted in Inne | 7 komentarzy »

Rozmawiałem jakiś czas temu z jakąś rencistką prosiła bym jej pomógł. Mówiła że siedzi w domu – ma jakieś problemy z chodzeniem no i że próbowała jakąś możliwość zarabiania w internecie znaleźć.

Pokazała mi swój zakupiony “pakiet na zarabianie” – jakieś chałupnictwo internetowe, nie wiem dokładnie co to było. Dała zdaje się za to coś ok 50 zł. Przysłali jej kilka plików html ze statyczną stroną , która miała jej zapewnić dochód… Przeżegnałem się – nie wiem gdzie tacy cwaniacy się rodzą.

Po krótkim wywiadzie doszedłem do wniosku, że wpisała w google “zarabianie w internecie” i po kilku kliknięciach trafiła to tu tam, no i tak jakoś wyszło. Google jej nie wytłumaczy co to są programy partnerskie, nie pokaże też na pierwszy rzut oka rzetelnych stron.

Postanowiłem to zmienić. Read the rest of this entry »

Ludzie, kochani coście tacy smutni, przecie jedziecie do pracy!!!

listopad 1st, 2008 Posted in Inne, Motywacja | 14 komentarzy »

Mój znajomy Marcin prowadzi jednoosobową firmę, jakieś takie usługi remontowo-budowlane. Od czasu do czasu jak ma wiele na głowie i wie, że nie poradzi sobie sam danego dnia (coś ciężkiego przenieść itd.) prosi mnie o pomoc. Wie, że mam luźny dzień pracy i raczej zawsze mogę być na zawołanie.

Zresztą nawet powiem szczerzę, od czasu do czasu mi nawet przyjemność sprawia się gdzieś ruszyć i popracować coś rękoma nie głową.

Dzień ten, wyglądał tak wyszedłem z domu około 7, wsiadłem z Marcinem do samochodu i jedziemy… coś tam sobie gadamy, żartujemy, słuchamy radia. W pewnym momencie zwróciłem uwagę na autobus jadący tuż obok. W autobusie za szybą, widzę trzy twarze… wszystkie trzy zupełnie bez wyrazu… niczym z piosenki kabaretu Tey Read the rest of this entry »

Ileee… się tego porobiło?

grudzień 29th, 2007 Posted in Motywacja | 4 komentarze »

Usiadłem dziś sie przyjrzeć nowym programom partnerskim, znaczy się tym w których jeszcze nie brałem udziału… Ale się tego porobiło. Gdzie nie zajrzę tam kolejny Program partnerski.

Przykładowo z listy programów partnerskich wypisanej w tym raporcie, o kilku usłyszałem po raz pierwszy.

W każdym razie, gdzie nie spojrzę tam kolejny program partnerski, dziś choćby zajrzałem do Damiana, a tam informacja o kolejnym PP 🙂 Aż by się trzeba rejestrować, znowu kokosy pewnie zarobię 😉 Read the rest of this entry »

Tajemnica Programów Partnerskich

styczeń 10th, 2007 Posted in Motywacja | 13 komentarzy »

tajemnicaPraca w programach partnerskich, nie jest prosta, nie ma od razu gór pieniędzy, wymaga przede wszystkim cierpliwości, pracowitości i kreatywności. Pierwsze moje miesiące były bardzo specyficzne, niecierpliwość, codzienne sprawdzanie statystyk, walczenie o każde wejście na stronę. No i najlepsze – pierwsze prowizje!

Po kilku miesiącach pracy, przywykłem do tego, że codziennie dostaje jakąś prowizje, codziennie kilka złotych do przodu. Na początku nie jest to wiele, ale jest w tym coś specyficznego, mogę to traktować jak własny prywatny mini BIZNES i czuć się jak młody przedsiębiorca! Który ma wiele pracowników, bardzo tanich, harujących 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu w postaci stron internetowych. Coś pięknego 🙂 Read the rest of this entry »