Posts Tagged zm

Wybiła godzina 16:00 – czas zarabiania przez internet… podziękowanie :)

sie 3rd, 2010 Posted in Inne | 7 komentarzy »

1. Licz na siebie
2. Znajdź osoby, które liczą na siebie
3. Znajdź wspólny cel
4. Działajcie razem 🙂

Takie sobie 4 punkty ostatnio zapisałem współpracując w ramach grupy ff24 i wykorzystałem w praktyce… już gdzie indziej. Działają! – dzięki nim udało mi się poruszyć w 4 godziny kilka fajnych list mailingowych!

Poprosiłem wydawnictwo ZM o 100 kuponów na moją książkę.

Znalazłem kilka osób, które liczą na siebie i mają podobne cele, a więc pokazywać ludziom, że da się zarobić w internecie. Zadzwoniłem czy nie chcieliby pomóc popromować tej idei i się zgodzili 🙂 Tym szybkim sposobem rozdaliśmy w zeszły czwartek o godzinie 16:00 100 książek Programy Partnerskie w Praktyce. A kilkudziesięciu tysiącom osób przypomnieliśmy, że istnieje możliwość zarobienia w internecie 🙂 – co jest naszym wspólnym celem. I każdemu z nas przyjdzie na dobre 🙂

Dziękuję Michałowi i Justynie Krzywemu, Lechowi, Damianowi , Markowi i Marcinowi jak i innym którzy przyłączyli się do tej małej akcji.

A czego się nauczyłem poza tym…?

1. W 4 godzin przy pomocy kilku telefonów i tych 4 punktów (1. Licz na siebie 2. Znajdź osoby, które liczą na siebie 3. Znajdź wspólny cel 4. Działajcie razem) da się za free poruszyć kilka całkiem fajnych list mailingowych 🙂

2. Akcja nie do końca skoordynowana… bo systemy mailingowe nie zawsze działają tak jakbyśmy chcieli i niektóre maile poszły siłą rzeczy później 🙁 Tu na przyszłość, będzie trzeba to inaczej rozwiązać, swoją drogą spodobał mi się pomysł Lecha, wysłał mailing wcześniej a na blogu ustawił wiadomość na 16:00 (tu już się da idealnie skoordynować). No ale nic… Na tych którzy nie zdążyli, już na dniach czekać będzie kurs w ProPartnerze, jak i szkolenia w ramach grupy ff24 – jeżeli ktoś już do nas dołączył.

Ściągnij i zapłać – u was też tak kiepsko?

lis 28th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 24 komentarze »

Chciałem dziś puścić mailing o ebooku Motywacja bez granic na jeszcze jedną listę mailingową… lecz tego nie zrobiłem.

A wszystko dlatego, ze ujrzałem te statystyki:


źródło: zpp

Zamówionych 5%
Opłaconych 2%

Nie jest to zbytnio zachęcające…
Read the rest of this entry »

Jak to jest ze skutecznością mailingu? – przykład

paź 22nd, 2008 Posted in Email Marketing, Przykłady (case-studies) | 6 komentarzy »

Pewnie znajdzie się niejeden partner co jeszcze nigdy nie wysyłał mailingu. Jeśli należysz do nich zastanawiasz się pewnie czy warto się zainteresować własną listą mailingową, autoreponderem czy czymś takim (np. FUMP lub ImpleBot). Czy warto swój czas poświęcić na zbieranie maili, pisanie wiadomości itd? Mam dziś coś dla Ciebie.

Postanowiłem od czasu do czasu opisywać moja działanie też w tym względzie. Poniżej ostatnio wysłany mailing na Gazetkę Kreatywną, promujący akcję promocyjną Złotych Myśli Jesienne Porządki (w ramach ZPP). Zwykle z mailingów miałem na GK miałem zysk między 100 a 500 zł, tym razem też mieści się w tej granicy, choć nie wiem dokładnie ile wyszło. Read the rest of this entry »

ZM – Uwodziciel mnie wyprzedził – w 5 dni 1600zł

maj 8th, 2008 Posted in Przykłady (case-studies) | 12 komentarzy »

No i po raz kolejny ktoś inny wszedł na pierwsza pozycję wśród 30 najlepiej zarabiających partnerów ZM.

Z tą małą różnicą, że tym razem znam powód, a jest on bardzo konkretny – wydanie nowej książki o. Read the rest of this entry »

Ile zarobiłem na niższym poziomie

mar 20th, 2008 Posted in Wybieram program dochód | 12 komentarzy »

Zarabiać z niższych poziomów to chyba marzenie każdego przystępującego do programów partnerskich, jak kto gdzieś ktoś pisał “żyła złota” – sam zresztą chciałbym taką żyłę znaleźć. Czy jednak jest to takie proste jak się wydaje?

Poniżej kilka moich małych dokonań na dzień dzisiejszy. Nie będzie to bardzo miarodajne bo do różnych z tych pp różnie się przykładam i w różnym okresie sie zapisywałem, no ale myślę da to do myślenia tym którzy wciąż liczą na czysto pasywny dochód z PP, znaczy sie na taki, na który to inni będą na nas pracowali: Read the rest of this entry »