Coś obiecującego z drugiego poziomu!

Nareszcie się doczekałem czegoś obiecującego z 2 poziomu w pewnym programie partnerskim! I nie są to Złote Myśli na co liczyłem…

W Złotych Myślach, co tu dużo nie mówić dzięki 390 poleconym partnerom zyskałem dotychczas 150 zł od początku… trochę mi to takie śmiszne, ten kto jest nade mną ma ze mnie jednego miesięcznie tyle co ja mam z 390 osób od początku działalności (jak nie więcej). W związku z tym faktem jakoś tak całkiem bez przekonania promuję tą okazje “15 zł na start w ZM”.

W cnebpoints sytuacja ma się podobnie, też mam sporo ludzi na niższych poziomach, łącznie jednak z niższego poziomu mam kawałek ponad 11 zł.

Chyba nie ma co liczyć na ilość…

W programie, który zainspirował mnie do tego wpisu, mam pod sobą tylko kilku partnerów, nie zaszkodziło to jednak w tym, abym tylko w tym miesiącu zyskał 180 zł prowizji 🙂

Jak się miło zrobiło. Człowiek patrzy jak ślepy w to co sobie upatrzył, a więc w drugi poziom w ZM, a tu tymczasem gdzie indziej się ładnie zbiera 🙂 Przyznam szczerzę, że takie zyski to bardzo motywująca sprawa!

Taka namiastka całkiem pasywnego dochodu, no ale co się dziwić, w końcu ten drugi poziom zyskany właśnie u specjalistów od niezależności finansowej. Zobacz ten pp.

Zaraz napiszę do tego człowieczka dzięki któremu mam te pieniążki, czy jakiejś przypadkiem pomocy nie potrzebuje 🙂

PS: I pytanko mam małe, czy znacie jakiś jeszcze inny pp, w którym niższe poziomy oferują coś wartościowego? (znaczy się w których udało wam się coś zebrać?)

This entry was posted on piątek, 25 maja, 2007 at 6:21 pm and is filed under Motywacja. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

13 komentarzy to “Coś obiecującego z drugiego poziomu!”

 1. Ja w Zlotych Myslach mam pod soba ponad 200 Partnerow (ok 70 pozyskalem w tym miesiacu :-)) a zarabia tylko jedna osoba, z ktora mam staly kontakt na gg. Reszta praktycznie nic nie zarabia (poza malymi wyjatkami). Miesiecznie mam z 2 poziomu w ZM 30-40zl. Mam nadzieje teraz na wiecej dzieki promocji z 15zl na start 🙂

 2. Szymonek pisze:

  Hmm.. Moze to o mnie chodzi bo w fts zarobilem juz ladnych kilka prowizji 🙂

  Co do tego ile zarabia sie na 2-gim poziomie? Z zagranicznych pp na chwile obecna jest tego ok 1-2 tys pln co miesiac 🙂 Wiec calkiem ladny pasywny dochod 🙂

 3. wilqu61 pisze:

  Jeszcze nie osiągnąłem drugiego poziomu, ale jest na to szansa

 4. Tomek pisze:

  A z jakich to zagranicznych PP korzystasz ze masz z nich tyle pasywnego dochodu? Chetnie bym sie z nimi zapoznal. 🙂

 5. Makler pisze:

  Widzę Tomku, że wziąłeś się za promowanie Pewnego PP https://pp.ministrona.pl/linki/pewnypp.php 🙂 Ja zarobiłem na nim w ciągu pierwszych 2 dni 600 zł – podatek, więc chyba warto.

 6. Jeden z lepszych pp w naszym kraju…

  Chciałem pokazać Ci jeden z lepszych pp w Polsce, który ma beznadziejny panel partnera, zerową ilość materiałów reklamowych, a jednocześnie potrafi przynosić spore dochody :). Chodzi mi o FTS.pl. Czemu jest taki fajny? – BO DAJĄ 200 ZŁ PROW…

 7. MirzA pisze:

  tak a w promocyjnej ulotce jest data szkolenia z kwietnia 2005 ;p

 8. Paweł pisze:

  Widzę że kolega “z branży” 🙂 Pozwolę sobie wyrazić własną opinię o polskich programach partnerskich, pomimo że sam w niektórych uczestniczę. Na początku są świetne, pomimo to nie mają odpowiedniego zasięgu terytorialnego. Nasi koledzy z Europy Zachodniej (Wschodniej również) zarabiają po kilkanaście tysięcy dolarów miesięcznie. Czego oczywiście Tobie i wszystkim czytelnikom tego bloga życzę.

 9. Makler pisze:

  FTS lada chwila wdroży nowy panel PP i sporo drogich (czyt. opłacalnych dla partnera) produktów. Mnie to cieszy. Mimo, że już teraz wypłaty z FTS mam dość satysfakcjonujące.

 10. […] Jakiś czas temu pisałem o FTS jako o programie partnerskim, w którym drugi poziom rzeczywiście mi coś dał – niewielkim wysiłkiem. […]

 11. kosa1000 pisze:

  Widzieliście program http://www.domeny-ws.pl – co sądzicie o takim programie.
  Na start całkiem nieźle pomagają – dają stronę internetową do pozyskiwania partnerów i z każdej osoby jest 1$ do 5 poziomu. W Polsce jeszcze to jest mało znane – może warto to wypromować?

 12. Pat pisze:

  Polecam http://netwaluta.pl/betathome – ten program ma 2 dobre poziomy poleconych, a promuje się w nim zakłady bukmacherskie, kasyno internetowe i pokera na kasę przez Internet.

 13. […] poziom – wiele z tego nie ma ale milej się pracuje. Ze świadomością, że choć trochę pasywniej będzie można w […]

Leave a Reply