Witam na Ehost.pl

Stary wygląd niniejszej strony

Stary wygląd niniejszej strony

Zrobiłem małe przenosiny bloga na trochę szybszy serwer niż było… tym razem wybrałem ehost.

Zrobiłem też mała aktualizacje wordpressa z wersji 2.0.6, do najnowszej 🙂 wiec mogą chwilowo jakieś błędy występować (zarówno ze względu przenosin jak i na aktualizacje), ale postarm sie wszystko naprawić w najbliższym czasie.

Zdecydowałem sie na ten krok, by skorzystać nowych pluginów do wordpressa, które zdały mi sie bardzo korzystne, dla rozwoju bloga. Po ich zainstalowaniu postaram się je po kolei opisać.

PS: Swoją drogą rozbroił mnie ten wpis u Tomasza Topy… Kurcze, jak tak dalej pójdzie zanim skończe pracę na upiększeniem tego wordpresa, kto wie czy nie przywita mnie nowa wersja.

This entry was posted on sobota, 18 października, 2008 at 2:44 pm and is filed under blogowanie - wordpress. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

8 komentarzy to “Witam na Ehost.pl”

 1. Krzysztof Lis pisze:

  I wizualnie też wygląda ładniej. 🙂

 2. precelik pisze:

  No tak apropo tego wyglądu, to przyznam szczerzę, ze mam coś chyba z głową nie tak. Skórkę tą znalazłem jako jedną z pierwszych… mimo to spędziłem resztę wczorajszego dnia na szukaniu “lepszej”, po czym na wieczór rzecz jasna wrócilem do pierwotnego wyboru.

  Jeszcze troche nad nią popracuje i mam nadzieję spełni moje oczekiwania.

 3. Michał pisze:

  Ciekawy theme… Jak wchodzę na stronę autora, to nawet jest tu rozwijane menu 🙂 .

 4. precelik pisze:

  Dzięki Michał za podpowiedź 🙂 Nie zauważyłem tego, ale rzeczywiście w tym skórce jest już skrypt. Wystarczy tylko trochę w niej pomajstrować i ot Gotowe 🙂

  Swoją drogą powoli dochodzę do wniosku, ze wordpress to chyba jeden z lepszych CMSów (albo przynajmniej coraz lepiej go poznaje 😉 ) Wystarczy klika pluginów, dobra skórka z różnymi funkcjami i naprawdę wiele można zrobić.

 5. 🙂 Piękna skórka – dokładnie taką samą w piątek znalazłem i zacząłem przerabiać na swoje potrzeby ;p poszukam innej 😉

 6. Wojtek pisze:

  No trzeba przyznać, że jest bardziej estetycznie i przejrzyście niż wcześniej 😉

 7. […] być na bieżąco z wartościowymi wiadomościami dla partnerów programów partnerskich! Jak pisałem jedną z przyczyn aktualizacji bloga z wersji 2.0.6 były nowe możliwości jakie daje zarówno ten […]

 8. […] dobra, pytanie jest – odpowiem więc na przykładzie niniejszego bloga. Blog siedzi aktualnie po ostatnich przenosinach na ehost.pl. Hosting jak hosting, obsługa miła – ostatnio nawet dali długopis do faktury A […]

Leave a Reply