Posts Tagged implebot

Źródła subskrypcji – czyli dlaczego warto wybrać imlebot!!!

kw. 3rd, 2009 Posted in Email Marketing | 4 komentarze »

Po zalogowaniu się na implebota na konto Gazetki Kreatywnej i uśmiech na twarzy mi się pojawił 🙂 bo to już 11 000 czytelników 🙂 Ostatnio jak się logowałem było poniżej 10 więc całkiem ładnie sie zbiera.

Dziś przyjrzałem się bliżej źródłom subskrybentów, oczywiście na ile to możliwe… nie od zawsze myślałem o tym by to jakoś kontrolować.

Mam 11064 czytelników z czego: Read the rest of this entry »

Na dzień dobry :)

mar 30th, 2009 Posted in blogowanie - wordpress, Inne, Php, Pozycjonowanie | 8 komentarzy »

Chciałem posłać mailing… jeden, drugi, trzeci… – implebot padł…

Dobra spokojnie poczekam modląc się o pomyślną naprawę – zabrałem sie za inna sprawę.

Tym razem administrator z prohost stwierdził, ze wskazanie domeny zakupionej u nich na drugi hosting zakupiony również u nich jest cytuję: “niemożliwe”

Doszedłem do wniosku prostego… w tej robocie trzeba tryskać dobrym humorem – No i działać omijając wszystkie ograniczenia – znaczy się uciekać gdzie indziej 🙂

No ale jest jeden plus z tej całej przerwy… przekonałem się, ze najlepszym pozycjonerem jest – czas. Linki same przybywają to jedno… a jak nie przybywają to się przynajmniej stronki umacniają i idą w górę.

Przykładowo pomagałem znajomemu pozycjonować stronkę… ciężko to szło, bo hasła bardzo konkurencyjne, a nie chciałem przesadzić z szybkością. W każdym razie nie był zadowolony i jakoś na wrzesień olaliśmy sprawę. Powiedziałem jednak, że nic z zaplecza nie usunę… na dziś dzień sprawdzam w końcu stronka wpadła na pierwsze strony wyników google, choć od września nic z nią nikt nie robił 🙂

Lista mailingowa – zanim założysz…

gru 2nd, 2008 Posted in Email Marketing | 4 komentarze »

Już kilka razy przypominałem sobie o tym dopiero po zebraniu kilkuset adresów, ale tym razem jest inaczej…

No właśnie, tym razem nie zapomniałem dodać dodatkowego pola przy zapisie na listę mailingową:

To dodatkowe pole jak widać to wojewódzctwo pobierz.. z doświadczenia wiem, że w przyszłości może się bardzo przydać. Kilka razy już zdarzyło mi się wysyłać informacje o szkoleniach, imprezach organizowanych w różnych regionach kraju. Przykładem jest tu choćby konferencja Myśleć jak Milionerzy (objęta programem partnerskim – kcbe) – gdzie jestem prawie pewien, że gdybym miał listę odpowiednio posegregowaną mógłbym znacznie podnieść skuteczność mailingów, a tym samym więcej na jej promocji zyskać. Mógłbym kilka dni przed każdą z edycji wysłać mailing przypominający do ludzi z danego regionu. Read the rest of this entry »

Jak to jest ze skutecznością mailingu? – przykład

paź 22nd, 2008 Posted in Email Marketing, Przykłady (case-studies) | 6 komentarzy »

Pewnie znajdzie się niejeden partner co jeszcze nigdy nie wysyłał mailingu. Jeśli należysz do nich zastanawiasz się pewnie czy warto się zainteresować własną listą mailingową, autoreponderem czy czymś takim (np. FUMP lub ImpleBot). Czy warto swój czas poświęcić na zbieranie maili, pisanie wiadomości itd? Mam dziś coś dla Ciebie.

Postanowiłem od czasu do czasu opisywać moja działanie też w tym względzie. Poniżej ostatnio wysłany mailing na Gazetkę Kreatywną, promujący akcję promocyjną Złotych Myśli Jesienne Porządki (w ramach ZPP). Zwykle z mailingów miałem na GK miałem zysk między 100 a 500 zł, tym razem też mieści się w tej granicy, choć nie wiem dokładnie ile wyszło. Read the rest of this entry »